BLIŻEJ SIEBIE – W DRODZE DO SAMOŚWIADOMOŚCI

BLIŻEJ SIEBIE – W DRODZE DO SAMOŚWIADOMOŚCI

12-14 listopada 2021

Warsztaty dla kobiet łączące w sobie NVC, medycynę chińską oraz Resonant Healing.

Relacja z samą sobą jest najdłuższą ze wszystkich, które mamy w naszym życiu. To ze sobą się rodzimy i i ze sobą umieramy. Emocje, pozwalają nam zadbać o to, by ta relacja była autentyczna, prawdziwa. Kontakt z naszym ciałem oraz naszymi uczuciami pozwala nam dotrzeć do tego, co jest dla nas ważne i cenne, do naszych potrzeb. To właśnie ta samoświadomość jest naszą MOCą, to z niej możemy czerpać nasze poczucie bezpieczeństwa.

🤔Pragniesz budować relacje w oparciu o szacunek i dialog?
🤔Zastanawiasz się, co blokuje bliskość i autentyczność w Twoich relacjach?
🤔Chcesz lepiej zrozumieć siebie i innych?

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

  • pragniesz lepiej się poznać i budować poczucie własnej wartości, chcesz pozwolić sobie na “odczuwanie w pełni” i nie chcesz już tłumić niektórych emocji, takich jak gniew, smutek lub żal,
  • chcesz odkryć, co blokuje Cię przed pełnym dostępem do siebie i do innych,
  • tęsknisz za mocą kobiecej energii, w sobie i w innych,
  • jesteś dla siebie surowa, krytyczna i pragniesz otulić się większą łagodnością i zrozumieniem,
  • chcesz zrozumieć sygnały płynące z Twojego ciała, wsłuchać się w jego mądrość i za nią podążać.

O prowadzących:

Warsztaty prowadzimy razem:

Paulina Orbitowska-Fernandez

Paulina

Jest certyfikowaną trenerką NVC, coachem, facylitatorką systemowej transformacji poprzez NVC, neurobiologii oraz mapowanie 3D, Resonant Healing Practitioner wg Sary Peyton.

Dominika Adamczyk http://taozdrowia.pl/.

Dietetyk medycyny chińskiej, założycielka i dyrektor alternatywnej szkoły podstawowej Turkusowa Szkoła, dawniej stylistka i redaktor mody.

Nasze światy połączyły się podczas wspólnych wakacyjnych wyjazdów, na których Paulina dzieliła się NVC a Dominika wiedzą z zakresu Medycyny Chińskiej.

Od tamtego czasu towarzyszymy sobie w podróży w głąb siebie. Ten warsztat to fuzja naszych doświadczeń zawodowych i życiowych: NVC, coachingu opartego na empatii, Resonant Healing wg Sary Peyton, Ustawień Systemowych, Medycyny Chińskiej, rozwoju duchowego.

Pracując z innymi i pielęgnując kontakt z samym sobą widzimy, jak ważne jest wsłuchiwanie się w siebie, z otwartością i odwagą do tego, by przyjąć sygnały, które wysyła nam nasze ciało w postaci uczuć oraz jak reaguje na to, co nie jest przez nas przyjęte i wyrażone. Jak trudne doświadczenia, w których nie spotkaliśmy się z rezonującym, empatycznym przyjęciem pozostawiają w nas ślad w postaci nieświadomych przysiąg, które realizujemy w swoim życiu, kosztem nas samych lub naszych bliskich oraz jak na to reagują nasze ciała kosztem naszego zdrowia.

CENA: od 1250 zł do 1700 zł – wybierz cenę, która jest zgodna z Twoimi możliwościami. Jeśli wolisz nie wybierać, to proponujemy cenę 1450 zł.

MIEJSCE: Cuda Niewidy – Podlasie

Warsztaty są kameralne, uczestniczyć w nich będzie maksymalnie 12 osób.

PLAN WYJAZDU:

Piątek
Zakwaterowanie 14:30-15:30
Obiad 15:30
17:00 – 19:00 zajęcia z przerwą
19:00 – kolacja
20:00- 22:00 – zajęcia

Sobota
9:00 śniadanie
10:30- 14:00 zajęcia z przerwą
14:00 – obiad
16:00- 19:00 – zajęcia z przerwą
19:00 kolacja
20:00-22:00 – zajęcia

Niedziela
9:00 śniadanie
10:30 – 14:00- zajęcia z przerwą
14:30-16:00 obiad
16:00 wyjazd

Nasze warsztaty mają charakter „głębokiej” pracy niekiedy z „trudnym” doświadczeniami jednocześnie nie są psychoterapią i jej nie zastępują. Jeśli jesteś w psychoterapii i ze względu na ten fakt nie jesteś pewna czy uczestniczyć w naszych warsztatach, skonsultuj się ze swoim terapeutą/terapeutką byś mogła podjąć jak najlepszą dla siebie decyzję.

Zapisy oraz więcej informacji:

Napisz do mnie na adres: 📬paulina@orbitowska.pl lub skorzystaj z formularza:

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.
Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, nie będą profilowane oraz nie będą ujawnione innym podmiotom.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasuustania celu dla jakiego zostały zgromadzone.
Administrator Danych Osobowych: Paulina Orbitowska, Ul.Żeglugi Wiślanej 7/25, 03-043 Warszawa, e-mail: paulina@orbitowska.pl
Inspektor Ochrony Danych: paulina@orbitowska.pl